SuperGWIAZDY!!! Porcja ogromna humoru podana widzom subtelnie, finezyjnie, w niezwykle wysmakowany sposób. Artystki z najwyższej półki! Najukochańsze i nigdy niezapomniane! Cudowny nastrój, każdy widz zauważył, iż to jest prawdziwa sztuka i zawsze będzie na czele mimo obecnym na tym świecie marketingu małych sezonowych „Gwiazdeczek celebryteczek”. Prawdziwe GWIAZDY z „Old Spice Girls” świecą blaskiem prawdziwego talentu, a nie światłem odbitym. Gratuluję i chylę czoła!
Irena Rybak


Szanowna Pani Lidio,

jeszcze raz Paniom i Panu Janowi serdecznie dziękuję za wczorajszy niezapomniany wieczór pełen humoru, pozytywnej energii i inspirujących fluidów. Dzisiaj w drodze do banku mieszkanki Zagórowa krzyczały do mnie: „Panie Łukaszu, kabaret był super! Artystki były niesamowite! Oby więcej takich kabaretów!”. Cieszę się, że miałem okazję Państwa poznać. Jestem Państwa, a zwłaszcza Pań, wiernym fanem…
Dyrektor MGOK Łukasz Parus


W Domu Kultury w Kałuszynie na naszej scenie wystąpiły OLD SPICE GIRLS Babski Kabaret .

Były skecze, żarty, anegdoty, piosenki. Widowni nie zabrakło, śmieliśmy się do łez. Dziękujemy.
wpis ze strony FB Dom Kultury Kałuszyn


Gorąco polecam!!! Legionowo zachwycone.
Kasia Ross


Z okazji Dni Seniora Gmina zafundowała mieszkańcom roześmiane, obfitujące w fajerwerki kawałów, humorów i skeczy swego rodzaju SPA dla duszy, w idealnie dobranym mikroklimacie wysmakowanej piosenki kabaretowej. Old Spice Girls z młodzieńczą swadą, lekkością oraz pełnym profesjonalizmem scenicznego warsztatu zaserwował nam pięciogwiazdkowy pakiet nie tylko damsko-męskiego humoru. Lekko zawoalowana aluzja, ponadczasowe żarty z wielu życiowych wątków podane z ogromem wdzięku i rzetelnego aktorsko-wokalnego kunsztu sprawiały, iż publiczność żywo reagowała rzęsistym śmiechem i brawami (…).

Urokliwy dystans do metrykalnego wieku (…), a także oparcie się na tekstach klasyków kabaretowych (Tuwim, Hemar, Brecht, Czubaszek, Korpolewski) sprawiły, iż Babski Kabaret Old Spice Girls otrzymał od publiczności jakże zasłużoną owację na stojąco.
Jerzy Lewandowski


Barbara Wrzesińska, Lidia Stanisławska i Emilia Krakowska – te trzy znakomite aktorki kryją się pod tajemniczą nazwą „Babski Kabaret Old Spice Girls”, który wystąpił w niedzielę na scenie widowiskowej suchedniowskiego Ośrodka Kultury „Kuźnica”. (…) To kabaret tworzony przez kobiety, dla kobiet i o kobietach. Jego występ był pełny zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, ale panowie również się nie nudzili (…) widownia pękała ze śmiechu.
wpis ze strony Skarzysko24.pl